Hakkımızda

Kozakraft

Kozakraft, gıda ve gıda dışı pazarlar için, karton kaplar ve non woven çantalar konusunda müşterilerine evrensel kalite ve standartlarda başarılı çözümler geliştirip sunmaktadır.


Ambalaj ve paketleme çözümlerinin etkili olabilmesi için müşteriyi anlamak, ihtiyacını karşılamak ve doğru ürünü sunabilmek adına ürünün sevk edilişinden depolanma şartlarına, raf ömründen kullanımına kadar tüm süreçleri göz önünde bulundurarak uzman kadromuz ile birlikte en yüksek kalite ve fonksiyonel özellikte ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.


Ürünlerimiz gıda ambalajı üretimi için geçerli olan tüm hijyen ve güvenlik düzenlemelerine uygun olarak üretilmekte olup British Retail Consortium’a (BRC) göre sertifikalandırılmıştır. Ana faaliyet alanlarımız; karton ambalaj ürünler ve non woven çanta kullanan zincir restoranlar,marketler, fast food satış noktaları, gıda ve gıda dışı üretim yapan işletmeler ve şirketlerdir.


Başlıca ürün gruplarımız; non woven çantalar, salata kaseleri, fırına ve mikrodalgaya girebilen karton ambalajlar, dondurma kapları, hamburger kutuları, patates kutuları, paket servis kutuları, tavalar, noodle kutuları, dönerbox, kağıt tabaklar, karton kovalar, sushi kutuları, kraft ambalajlar, sufle kutusu, tek kullanımlık ambalaj ürünleri. Şeffaflık, esneklik, sosyal sorumluluk, sadakat ve iyi iş ahlakı kurum kültürümüzün en temel değerleridir. Gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek, onlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için birçok alanda tedbirler alarak çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktayız.


Ambalaj endüstrisindeki tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hakkımızda

WhatsApp
Telefon